ד"ר רות מסר קויצקי
![](https://static.wixstatic.com/media/41285d_811ed9391e654731a265aece3465c7fc~mv2.gif)
( Ph.D) פסיכולוגית קלינית מומחית. מטפלת, מדריכה, ומרצה מנוסה בסדנאות והרצאות רבות בארץ וברחבי העולם. את דרכה המקצועית החלה בלימודי פסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת ציריך, שווייץ, שם העמיקה בגישות דינמיות/פסיכולוגיית המעמקים. בתום לימודיה שבה ארצה להתמחות בפסיכולוגיה קלינית. במהלך ההתמחות פנתה לעולם ה-CBT על גליו השונים. בהמשך, נסעה לתקופות פעילות במרכזים של גדולי תחום הטיפול הקוגניטיבי-התנהגותי בבריטניה וארה"ב (.Prof, Marks. Prof (Foa. Prof, Beck. עם שובה לארץ, לפני כ- 25 שנה, תוך כדי עבודה בשירות הציבורי והפרטי, קבלה רישיון לעסוק בהיפנוזה והסמכה לעסוק בתחום הפוקוסינג אותם היא משלבת בפעילותה הטיפולית. השיא בבניית השפה הטיפולית -אינטגרטיבית אינדיבידואלית שלה כולל עיסוק אינטנסיבי בפוקוסינג ופעילות נמרצת בתחום הזה במסגרות שונות של טיפול והדרכה. במסגרת תכנית עוגן מדריכה במסלול מבוגרים ומרצה בקורס 'פוקוסינג - הקשבה בנוכחות למטפל האינטגרטיבי'.
![](https://static.wixstatic.com/media/82105e_62d9a51b9fa748e3b3c94f43c18ce7a7~mv2.jpg/v1/fill/w_220,h_164,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/2_edited_edited.jpg)
קישורים: