top of page
ליאור בירן
![](https://static.wixstatic.com/media/41285d_811ed9391e654731a265aece3465c7fc~mv2.gif)
פסיכולוג קליני מדריך. חושב, לומד ועובד בעיקר מתוך תפיסת עולם וחשיבה של ACT וביהביוריזם. מנהל מרפאת קמה לטראומה ואובדן במרכז בריאות הנפש שלוותה. מלמד במגמה לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת תל-אביב. מרצה במכון מפרשים בקורס ACT בסיס ובתכנית שנתית מתקדמת ללימודי ACT. במסגרת תכנית עוגן, ליאור מדריך במסלול מבוגרים ומרצה בקורסים 'הקשר הטיפול מעמדה אינטגרטיבית' ו-'ACT וגישות טיפול התנהגותיות בנות זמננו'. כמו כן, ליאור שותף בוועדת ההיגוי של תכנית עוגן.
![](https://static.wixstatic.com/media/987786_3f543375187d4996a0dbb8516f864b14~mv2.jpeg/v1/fill/w_220,h_164,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/2_edited_edited.jpeg)
קישורים:
bottom of page