top of page
מעיין פקהט תאומי
![](https://static.wixstatic.com/media/41285d_811ed9391e654731a265aece3465c7fc~mv2.gif)
פסיכולוגית קלינית מומחית ומדריכה. בוגרת תוכנית הכשרה למטפלים בגישה התיחסותית ב׳מכון שיח׳, בעלת הכשרה בטיפול ממוקד רגש (EFT ) פרטני וזוגי. בעבודה הקלינית מטפלת במבוגרים ובזוגות מתוך עמדה אינטגרטיבית המשלבת בין חשיבה דינמית - התייחסותית לטכניקות וכלים ממוקדי רגש, חוויה והתקשרות. מטפלת ומדריכה בקליניקה פרטית תל אביב. במסגרת תכנית עוגן, מעיין מדריכה במסלול מבוגרים.
![](https://static.wixstatic.com/media/987786_643932674ee34f73bd319bd551c67582~mv2.jpeg/v1/fill/w_220,h_164,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/2_edited_edited.jpeg)
קישורים:
bottom of page