top of page

הקהילה הישראלית של ACT והמדעים ההתנהגותיים-קונטקסטואליים, ומכון מפרשים במכללה האקדמית ת"א-יפו שמחים להמשיך במסורת ולהזמינכם לכנס ACT הישראלי השלישי:

ACT

2023

בואו כמו שאתם/ן

משתתפ/ת כנס אקט יקר/ה

אנו מקווים שאתם/ן בטוחים/ות ושומרים על עצמכם/ן ועל אהוביכם/ן. 

בעקבות המצב הנוכחי בחרנו לדחות את הכנס שתוכנן ליום חמישי הקרוב. 

הודעה על מועד חדש תשלח אליך בהמשך. 

מאחלים/ות לימים שקטים יותר, 

ועדת ההיגוי של הכנס.

290 ₪ אנשי מקצוע

240 ₪ מתמחים, סטודנטים וחברי ACBS

רוב הזמן, אולי במיוחד באזורנו, נדמה כי ההתרחשויות בסביבתנו החיצונית הן בלתי פוסקות, רועשות, מאתגרות, מתחלפות תדיר ומקשות למצוא יציבות, שקט או התחדשות. גם סביבתנו הפנימית לעיתים רועשת לא פחות.

קרא עוד

נשות ואנשי המקצוע השונים במחוזותינו אשר התחברו לגישה הACT-ית ולמדע ההתנהגותי הקשרי (CBS) מצאו בהם ראשית כל מקור ליציבות, לנחמה ולחיות מתוך החיבור שלנו אל מטופלינו, אל העולם שסביבנו, אל עצמנו. המדע ההתנהגותי הקשרי מציע נקודת מבט שהיא לעיתים חומלת יותר, כנה יותר, פשוטה וגם מאפשרת יותר. אלו שחשו תמורה בחיים בעקבות המפגש עם טיפול קבלה ומחויבות, מטפלים/ות ומטופלים/ות, חווים/ות לא פעם איכות אחרת של מגע עם הסביבה ושל מגע עם העצמי. איכות של הסכמה לפגוש את הדברים כמו שהם, לפגוש את עצמנו כמו שאנחנו. איכות זו מאפשרת גם תנועה חדשה לעבר פעולה, בחירה ושינוי.

כנס ACT הישראלי השנתי הוא הזדמנות ללמידה, העשרה, היכרות מקצועית ומפגש קהילתי. מאלו שעושים את צעדיהם/ן הראשונים בעולם האקטי, דרך נשות ואנשי מקצוע סקרנים/ות אשר רוצים/ות להכיר ולשמוע, ועד למטפלים/ות מנוסים/ות וחברי/ות קהילה ותיקים/ות - כולם/ן מוזמנים/ות. 

גיבשנו יום עשיר ומגוון, בו אפשרויות רבות להיכרות, העמקה או התרחבות מול מודלים בסיסיים, פרספקטיבות שונות וכיוונים חדשים סביב העולם הקונטקסטואלי התנהגותי.

בשיאו של הכנס הרצאה מקוונת של פרופ' קלי ווילסון, מאוניברסיטת מיססיפי, ארה''ב  – ''הפואטיקה של ההתנהגות: פרספקטיבה ACT-ית''.

לא ניתן להפריז בתרומתו הרבה של פרופ' ווילסון לעולם הטיפול הקונטקסטואלי, בין השאר סביב המפגש שבין כאב, חמלה ותנועה מכוונת משמעות בהוויה הטיפולית והאנושית בכלל, וזו התרגשות רבה וכבוד גדול לארח אותו בכנס השנה.

בנוסף, כמיטב המסורת נציע שלל סדנאות בנושאים שונים: היכרות בסיסית עם המודל עבור מצטרפים/ות חדשים/ות ומפגש עם פרספקטיבות חדשות להתמודדות עם תקיעות ושחיקה לוותיקים/ות או מנוסים/ות יותר. מפגש עם מענה ממוקד בעבודה עם אוכלוסיות שונות ואתגרים ספציפיים לצד שיח רחב על אינטגרציה בטיפול. למידה דידקטית באופן פרונטלי וקרוב והתנסויות מעשיות וחווייתיות בזוגות ובקבוצות קטנות. חשיפה למתודות שונות, כלים מגוונים ושיטות או תיאוריות משיקות או משלימות. 

מצפים לראותכם!

שלכם, ועדת היגוי הכנס: ד''ר קרין שטרן, ד"ר אלעד ליבנה, ד''ר נפתלי הלברשטאט, קרן ניסן אילסר, ד''ר אורנה שטטר, ד''ר אריק צביאלי, עמי ויזל וד''ר שרון זיו ביימן 

תכנית הכנס

תכנית הכנס

14:30-15:00- התכנסות

15:00-15:15- דברי פתיחה

15:15-17:00- סדנה לבחירה מתוך רשימת הסדנאות

17:00-17:20- הפסקה

17:20-19:05- המשך הסדנה

19:05-19:35- הפסקה

19:35-21:00- הרצאה במליאה: פרופ' קלי וילסון (לתיאור ההרצאה לחצו כאן)

21:00- פעילות חברתית

*ההרצאה תתקיים בשפה האנגלית וללא תרגום

bottom of page